На що варто звернути увагу, вибираючи стіл у кухню

Багато хто вважає, що загальний вигляд кухні багато у чому характеризує господиню дому. Звичайно, кожна жінка намагається максимально комфортно облаштувати місце, де вона проводить найбільше часу вдома, готуючи для своєї сім’ї. Й часто головним в оформленні кухні є не дизайн, а максимально точне й коректне планування площі приміщення. Одним з основних елементів інтер’єру кухні виступає стіл. Якщо Ви бажаєте купити кухонний стіл, тоді Вам неодмінно потрібно відвідати сайт магазину «Mebli CITY», де Ви точно знайдете те, що потрібно саме Вам.

Стіл у кухню

 

Як обирати кухонні столи

Людина, яка бажає придбати стіл у кухню, має почати із необхідної місткості столу. Скільки людей проживає у квартирі? Потрібно вибрати стіл, який здатен розмістити усіх для спільного чаювання або ж для звичайної бесіди у колі родини.
Обираючи стіл у кухню, людина має взяти до уваги наступні аспекти:

  • площу приміщення;
  • бажаний варіант матеріалу;
  • декоративну цінність;
  • умови догляду;
  • форму й розміри;
  • загальний стиль інтер’єру.

У сучасних магазинах можна знайти меблі на будь-який смак та гаманець. Завдяки такому різноманіттю немає потреби замовляти меблі, достатньо вибрати готовий гарнітур під особливості свого приміщення.

Стіл для просторої кімнати

Для просторої великої кухні стіл можна підібрати будь-якої форми й розміру. Головне, щоб залишилось достатньо місця для вільного пересування й доступу до меблів, де зберігається кухонне приладдя. Згідно з дизайнерськими поглядами, при наявності кухонного гарнітура, який займає повністю одну стіну кухні, стіл краще поставити на протилежній стінці. Якщо ж у кухні стінка має форму літери «Г» або «П», тоді стіл оптимально розмістити у центрі приміщення.

Стіл у кухню

 

Стіл для невеликих кухонь

Яку площу не мала б кухня, стіл є необхідним. Сьогодні є безліч компактних моделей, що здатні вмістити необхідну кількість людей. Для малогабаритних кухонь краще обрати обідній стіл зі скляною поверхнею. Скло дозволяє візуально розширити простір та надати йому легкості. Також можна зупинити свій вибір на моделях, що розкладаються. Вони займають мінімум місця, але при потребі розкладаються у повноцінний стіл.

Столи різної форми

Обідні столи сьогодні можуть виглядати по-різному, але найчастіше все ж таки виділяють чотири основні форми:

  • прямокутні;
  • овальні;
  • круглі;
  • квадратні.

Звичайно, сьогодні можна виготовити стіл будь-якої форми, який стане оригінальним рішенням дизайнерського задуму, але столи класичних форм також можуть виступити справжнім елементом декору Вашого інтер’єра. Класикою вважають прямокутні столи, які є універсальними та підійдуть буквально до будь-якого приміщення, не зважаючи на розміри й оформлення. Круглі й квадратні моделі більш підійдуть для маленьких кухонь. Компактні моделі здатні економити простір, розмістивши необхідну кількість людей.

Наверх